Pages

Search This Blog

28.11.17

Dovanų idėjos JAI!

Kartu su gruodžiu į duris pasibelžia ir Kalėdų karštinė. Dovanų keitimasis klasėse, universitete ar darbe. Angelavimas. Geriausios draugės, sesės, pusseserės, mamos. Ką padovanoti joms?

 Praeitą savaitę dalinausi patarimais, ką padovanoti mūsų šauniesiams vaikinams, na o dabar atėjo mūsų- pačių nuostabiausių merginų metas! Ko tik mums nereikia! Atrodo kad reikia visko, bet dovanas išrinkti būna nepaprastai sunku. Surinkau du rinkinukus iš Reserved, tad pasisemti idėjų tikrai turėsi iš kur!
 Dovanas pirkti internetu yra geriausias, paprasčiausias sprendimas, taip ne tik sutaupysi laiko, kurio žinoma ir taip neturi, nes esi mergina su begale moteriškų pareigų! Reserved internetinėje parduotuvėje pirkti Kalėdines dovanas yra labai patogu, yra net sukurtas atskyras skyrelis KALĖDOMS! Greičiau ir paprasčiau nežinau kada yra buvę. Siuntinukai į namus pasiekia labai greitai, bet galima atsiimti ir parduotuvėse. 

Rinkdama dovanas aš galvojau apie tai, kas tikrai patiktų kiekvienai merginai, nesvarbu ar ji būtų fyfa, moksliukė, fashionista ar pilka pelytė. 

Pirmas rinkinukas- Santa Baby


Rinkdama dovanas kitai merginai, visada pagalvok apie tai, ką pati norėtum gauti. Tada viskas atrodys kur kas papraščiau. Pabandyk įsijausti į tos panelės rolę ir įsivaizduok ko jai trūksta, ko reikėtų arba ko niekada nebus perdaug. Šiame rinkinuke sudėti paprasti, bet naudingi dalykėliai. Būtent tai, ko kiekvienai merginai niekada nebus perdaug.

1. Piniginė- kas tik nemėgsta atsinaujinti! O piniginės yra toks aksesuaras, kuris labai greitai išsitepa ir susinešioja. Todėl juoda piniginė bus labai praktiškas variantas. Tik nepamiršk į piniginę įdėti nors vieną centą! Taip užtikrinsi, kad draugės piniginė niekada nebus tuščia! 

2. Delninė- kiekviena mergina labai mėgsta delnines. Kuomet išsiruoši į vakarėlį, pasisedėjimą su drauge mieste, juk nenori tystis visos tašės. Šiuo atveju mes merginos, dėkojame mados dievams už delnines. Nors tavo draugė gali atrodyti ir delninių karalienė, aš tau galiu garantuoti, kad dar viena- tikrai nepamaišys!

3. Auskarai- aksesuarai, tikrai visai nesvarbu ar apyranke, ar pakabutis, žiedas ar auskarai. Jie visada pradžiugins moteris. Kas tik nemėgsta pasipuošti ir dar tokiu gražiu šventiniu laikotarpiu!
Auskarai-internetinėje parduotuvėje nėra, bet tikrai rasi Reserved parduotuvėse!
Panašūs- https://goo.gl/BpBvVx 

4. Braletė- begalo gražus ir moteriškas aksesuaras, o jų pasirinkimas yra nesibaigiantis. Tikrai labai lengvai išrinksi braletę kiekvienai draugei, nes jos tokios skirtingos ir charakteringos, kad kiekvienai merginai galima ją rinkti pagal charakterį! 
Braletė- internetinėje parduotuvėje nėra, bet tikrai rasi Reserved parduotuvėse!
Panaši- https://goo.gl/Vs3qkK

5. Batai- Batus dovanoti siūlyčiau tada, kuomet tikrai gerai pažįsti merginą, žinai jos skonį. Juk tai tokia stiliaus detalė, kuri net leidžia pažinti žmogų. Juk neveltui sakoma susipažįstant su žmogumi, didelį dėmesį atkreipti į jo batus.

6. Pūkutis- puikiai tiks bendradarbei, klasiokei ar grupiokei. Tereikia žinoti mėgstamas spalvas arba atkreipti dėmesį į drabužius, kokius dažniausiai nešioja, taip lengvai galėsi išrinkti spalvą. 

Antras rinkinukas- Santa Claus is coming to town


Vien žiūrint į šio rinkinuko nuotraukas, man mintyse jau skamba klasikinės Kalėdų dainos. Šios dovanos atrodo tikrai Kalėdiškos ir begalo mielos. Būtent tokias ir aš pati norėčiau gauti. 

1. Kosmetinė- tikrai labai miela, minkšta ir talpi. Tinkanti kiekvianai princesei ir visai nesvarbu kokio amžiaus ji bebūtų.
Kosmetinė- https://goo.gl/6wGFSH

2. Kojinės- kam tik nepatinka smagios kalėdinės kojinės. Jos juk gelbsti nuo žiemos šaltuko! Pasirinkimas tikrai didelis, tad vėlgi gali labai lengvai parinkti charakteringas kojines kiekvienai draugei!
Kojinės- internetinėje parduotuvėje nėra, bet tikrai rasi Reserved parduotuvėse!
Panašios- https://goo.gl/bwD3X2

3. Apatinių rinkinukas- na su šia dovana tikrai neprašausi, juk tai nešiojama kasdien. Reserved'e yra nerealiai mielų apatinių rinkinukų, vieni už kitus gražesni ir TOKIE KALĖDINIAI!!!
Apatiniu rinkinys- https://goo.gl/wGMsmL

4. Braletė- galiu garantuoti, kad tavo draugė gavus šią dovaną ja tikrai labai džiaugsis.
Braletė- internetinėje parduotuvėje nėra, bet tikrai rasi Reserved parduotuvėse!
Panaši- https://goo.gl/Neu44A

5. Kvapnioji žvakė- kam tik nepatinka skaniai kvepiantys namai. Aš pati esu pamišusi dėl kvepiančių žvakių, o Reservede radau tokių saldžių kvapų... Net norįsi suvalgyti!

6. Elniuko šildyklė- nereali ir nuostalgiją kelianti dovana. Atsimenu kaip vaikystėje man ligoniukei tėtis į lovą atnešdavo tokią šildyklę. Vien tik gražiausi prisiminimai kylą ją laikant rankose, tad tokią dovaną tikrai norėčiau gauti ir pati.
Šildyklė- internetinėje parduotuvėje nėra, bet tikrai rasi Reserved parduotuvėse!1 komentaras:

  1. Man pati geriausia dovana moteriai atrodo, kad yra juvelyriniai dirbiniai, juk mes moterys negalime nesipuosti. Papuosalu kaip ir batu ar drabuziu mums niekada nebuna per daug. Todel kai ieskau dovanu savo draugems ar mamai visada prisimenu sia nerasyta taisykle, kad deimantai yra geriausi merginu draugai. Ir nei viena mano drauge nelikdavo nusivylusi mano dovenele.

    AtsakytiPanaikinti

Social

Labas visiems!

Taigi esu Leticija, man 20 metų. Visų geriau žinoma kaip youtuber'ė SugarBonesTv. Tačiau neslėpsiu, visą savo gyvenimą turiu keistą aistrą rašymui. Mano blog'e aptarsime naujausius mados ir stiliaus trendus, paplepėsime apie grožio priemones ir žinoma atskleisiu jums dalį mano laisvalaikio :)
Myliu, Bučiuoju ir iki :*

CONTACT ME: leticiaanankaite@gmail.com