Pages

Search This Blog

20.10.17

Rudeninis moteriškumas
 Dievinu rudenį... Jo spalvas, jo kvapą. Atrodo eini gatve, važiuoji mašina ar tiesiog žvelgi pro langą ir tave šildo rudens spalvos. Šildo vidų, tavo mažą širdelę. Atrodo, kad rudenį mano siela atgija, mėgstu daugiau laiko praleisti su savimi, užsidegu kvapniųjų žvakių, susirandu seną gerą knygą ir išsiverdu didžiulį arbatos puodelį. Taip skiriu laiką tik sau ir savęs ieškojimui. Keista, bet būdama dvidešimties aš visdar nežinau kas esu. O gal niekada taip ir nesužinosiu. O tu?...

 Mano stilius prisitaiko prie rudens elegancijos. Kasmet spinta vis papildau naujais paltais, tai mano megstamiausias šio metų laiko akcentas. Apsivilkus paltą aš tiesiog įgyju damos amplua. Vis po truputį mažais žingsneliais susitaikau su tuo, kad aš jau nebe paauglė, aš jau moteris. Ir nemeluosiu, užsivilkusi palta aš ir jaučiuosi moterim, aš jaučiuosi kitaip. Atrodo lyg pasaulis butų man po kojomis.

 Ir žinote tą jausmą, kai tu pati sau gerai atrodai? Tą tokį vidinį pasitikėjimą, kuris lyg užkurtas varykliukas tave stumia padaryti šią dieną daugiau, kažkur nueiti, kažką pamatyti. Ir ŠYPSOTIS kiekvienam sutiktam, nes šiandien tu pati sau graži! Būti sgražia pačiai sau, juk žymiai geriau, nei būti gražiai milijonams kitų. 

Ši apranga atspindi tą manyje augančią, save mylinčią damą. Atrodo tik pravėriau spintos duris ir outfit'as pats save susidėliojo. Savo riešą papuošiau svarovskiais inkrustuota apyranke Izabela Felinski. Nors tai dar visai naujas Australijos brandas, jie jau buvo paminėti garsiausiame mados žurnale Vogue. IR TAIP. Tą dieną aš save mylėjau be proto. Tai matosi mano akyse. 

Paltas- Vintažinė Humana
Suknelė- ZAFUL
Tašytė- Armani Jeans
Batai- Public Desire
Apyrankė-  Izabela Felinski
https://www.instagram.com/izabelafelinski/Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Social

Labas visiems!

Taigi esu Leticija, man 20 metų. Visų geriau žinoma kaip youtuber'ė SugarBonesTv. Tačiau neslėpsiu, visą savo gyvenimą turiu keistą aistrą rašymui. Mano blog'e aptarsime naujausius mados ir stiliaus trendus, paplepėsime apie grožio priemones ir žinoma atskleisiu jums dalį mano laisvalaikio :)
Myliu, Bučiuoju ir iki :*

CONTACT ME: leticiaanankaite@gmail.com