Pages

Search This Blog

24.11.16

Ne viskas auksas, kas auksu žiba?

Šį kartą visai prašautumėm remdamiesi senąją lietuvių liaudies išmintimi. Naujoji Loreal kolekcija- Gold Obsession netik auksu žiba, bet ir savo sudėtyje turi 24 karatus aukso! Ot džiaugsmas mūsų Radžiui būtų tokį lūpdažį kaip Pure Gold ant lūpų nešiot!Pure Gold- tikras iššūkis. Ši spalva skirta tikrai drąsiai merginai. Mano manymu gražiausiai atrodytu ant tamsesnės pavyzdžiui mulatės odos. Ant šviesesnės odos ši spalva atrodytų blankiau.

Pink Gold- tai spalva, kuri puikiai tiks kiekvienai, nerėš akies, bet tuo pačiu suteiks subtilaus blizgesio. Puikus variantas norit paįvairinti savo Nude lūpų dažų kolekciją! Puikiai tinka kasdienai, bet tuo pačiu nuostabiai atrodytų ir prie ryžkaus dūminio makiažo. 


  
Rouge Gold- galui visada pasilieku geriausią! Šis lūpdažis užima pirmą vietą lūpų dažams kalėdų vakarui. Sodri raudona spalva su ausko prieskoniu tiesiog šaukte šaukia : " Karštas vynas, eglutė, židinys ir raudoni lūpų pėdsakai ant mylimojo kaklo".
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Social

Labas visiems!

Taigi esu Leticija, man 20 metų. Visų geriau žinoma kaip youtuber'ė SugarBonesTv. Tačiau neslėpsiu, visą savo gyvenimą turiu keistą aistrą rašymui. Mano blog'e aptarsime naujausius mados ir stiliaus trendus, paplepėsime apie grožio priemones ir žinoma atskleisiu jums dalį mano laisvalaikio :)
Myliu, Bučiuoju ir iki :*

CONTACT ME: leticiaanankaite@gmail.com