Pages

Search This Blog

26.4.16

Sveiki,

Taigi savo blog'ą pradėti norėčiau mini prisistatymu. Esu Leticia, daugelio žinoma kaip maiva pamaiva SugarBonesTv. Gyvenu netoli Kauno ir virš mano namų nuolat skraido lėktuvai. Mano miestelis pavadinimu Ramučiai, bet tai nereiškia, kad čia gyvena visiški "Ramūnai" ir nemoka
pasilinksminti. Man jau greit 19, NET 19. Negaliu patikėti kaip greitai bėga laikas.


Auginu nerealų bengalų veislės katinuką Fredį. Jis su manim jau tris metus. Myliu jį kaip sūnų, nors ir pykstamės kaip brolis su sese. Jis nėra TIK gražus katinas, jis tikrąja to žodžio prasme moka kalbėti, pasako "mama" kai nori pasimeilint arba valgyt, ir paklausus : "Myli mane?" visada sulauksi atsako: "myliu", na nebent nemyli jis tavęs, tuomet pakėlęs uodegą nueis savais keliais, greičiausiai į kokį šiltą kampelį pasnausti.Nemažiau svarbesnis už Fredį žmogus mano gyvenime yra  Kristupas. Jis nėra tik žmogus su kuriuo mane sieja "In relationship" statusas Facebook'e. Jis- mano gimininga siela. Nors kartu esame tikrai trumpai, bet tai atrodo lyg daugybe metų. Niekada nemaniau, kad kažkas gali tave taip puikiai suprasti, patarti, išklausyti, apipilti dovanomis, bet ir MYLĖTIKaip reikėtų gyventi šį gyvenimą be draugų? Keistas klausimas tiesa? Neįsivaizduoju savo gyvenimo be dviejų nuostabių mergyčkų, tai Reginos ir Deimantės.
Turėti geriausią draugę yra tikra palaima, o kai jos netgi dvi, tai čia išvis viršūnė.

Reginai 14, nors niekas nepasakytu, kad tik tiek. Ir iš elgesio ji visiškai neatitinka tipinės mažos mergaitės. Ji mano mielas išminčius į kurį kreipiuosi betkokiais klausimais. Nuo tokių kaip "Koks Instagramo filtras gražiau atrodo ant nuotraukos" iki svarbiausių gyvenimo klausimų. Myliu ją ir žinau, kad visada galiu pasitikėti.


Deimantė jau visai kitas reikalas. Mes kartu nuo pat gimimo. Nuo tada, kai atėmus iš jos meškiną gaudavau per galvą, nuo tada, kai pamačiusios baisiausią lūšną sakydavom "Čia Ventukai gyvena". Ji toks žmogus su kuriuo turiu daugiausiai inside joke. Atrodo netyčia prasitarsi vieną iš jų ir galėsime valandų valandas juoktis be perstojo. Myliu ją labai labai.


Na ką, papasakojau ne tik apie save, bet ir apie savo mylimiausius žmones. Kviečiu skaityti mano Blog'ą ir laukti naujų rašlevų. 
Vos nepamiršau pasakyti apie ką rašysiu. 
O gi apie savo tris mėgstamiausius dalykus: grožį, stilių ir laisvalaikį.
Taigi iki kitų pasiplepėjimų.

Myliu, bučiuoju ir iki ! :*


10 komentarų:

Social

Labas visiems!

Taigi esu Leticija, man 20 metų. Visų geriau žinoma kaip youtuber'ė SugarBonesTv. Tačiau neslėpsiu, visą savo gyvenimą turiu keistą aistrą rašymui. Mano blog'e aptarsime naujausius mados ir stiliaus trendus, paplepėsime apie grožio priemones ir žinoma atskleisiu jums dalį mano laisvalaikio :)
Myliu, Bučiuoju ir iki :*

CONTACT ME: leticiaanankaite@gmail.com